Педагогіка партнерства - Комунальний заклад "Клеванська спеціальна школа №1 І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Перейти до контакту

Головне меню:

Педагогіка партнерства

В. О. Сухомлинський
Одним із ключових компонентів нової української школи є педагогіка партнерства. Основа її закладена у спілкуванні, взаємодії та співпраці між вчителем, учнем та батьками. В.О.Сухомлинський сказав "Тільки разом з батьками, спільними зусиллями, педагоги можуть дати дітям велике людське щастя".

Незвичайний інтегрований проєкт присвячений Дню матері та святкуванню Дня сім'ї під назвою  "Super мама" відбувся в 1 класі. На святі батьки разом з дітками виконували різні завдання, взяли участь у флешмобі, іграх та дійшли висновку, що тільки спільними зусиллями можна досягнути позитивного результату.

Впроваджуючи педагогічну систему В. О.Сухомлинського в НУШ учні 5-А класу є активними учасниками виховних заходів, які тісно об’єднують педагогів, учнів та їх батьків. Один з них присвячений Дню матері «Мамо, матусенько моя». Діти самі підбирали вірші для своїх мам, робили презентації, використовуючи фотографії . Для привітання самостійно зробили квіти. Вітання для мам було записано на відео, де кожна дитина висловила свої почуття.

В. О. Сухомлинський вважав, що саме сім’я, як носій самобутньої національної культури, має брати повноцінну участь у навчально-виховному процесі загальноосвітньої школи. Хорошою традицією спеціальної школи є присутність батьків на Дні знань, святі Останнього дзвоника, «Прощання з початковою школою»
 
Назад до змісту | Назад до головного меню