Демократична школа - Комунальний заклад "Клеванська спеціальна школа №1 І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Перейти до контакту

Головне меню:

Демократична школа

Головна
 
Звершилось! Учора закінчився останній, восьмий базовий тренінг для шкіл 5 хвилі Програми. Шкільні команди Житомирської, Рівненської та Хмельницької областей пройшли навчання впровадженню демократичних змін та готові ставати до роботи. Вітаємо 61 нову школу в нашому колі й бажаємо успіхів.
 
А от і враження та рефлексії від учасниць та учасників тренінгу, що відбувся у
Львові 23-26 лютого.
 
Валентина Грек (допис про конференцію відкриття, який не менш актуальний для тренінгу): «Сьогодні перед нами, батьками, вчителями, стоять непрості завдання:
 
як навчити жити дітей в світі, який стрімко змінюється, при цьому формуючи риси характеру та цінності; як можна оцінити такі поняття, як демократія, свобода, вибір, рівність, права, обов'язки, відповідальність, повага, довіра... як вирішувати конфлікти та розуміти, що кожна людина є особистістю...
 
На ці й інші питання протягом півтора роки будуть шукати відповіді вчителі, батьки й учні Біотехнологічний Ліцей Радовель та громада разом з тренерами Європейський Центр Вергеланда Програма "Демократична школа", п'ята хвиля якої була відкрита 28 січня 2020 року. І ми є її учасниками!!!»
 
Євгенія Фалко: «Вчимося гідно і активно! Напрацьовуємо бачення можливих демократичних змін!»
 
Марія Матляк: «Вже пройшов один день тренінгу в програмі «Демократична школа», а мені ще не віриться, що наша школа приймає у цьому участь.
 
В першу чергу зустріч із улюбленими тренерами, знайомство із новими людьми, можливість вийти із зони комфорту та набути нового досвіду. Провести час із своєю командою, об’єднатися у спільній ідеї та рухатися разом вперед. Дякую Євгенії Фалко, Володимиру Мокляку та Ользі Бузієвич за готовність до співпраці!
Разом все зробити можна!»
 
Тетяна Бережна: «Чотири дні базового тренінгу програми"Демократична школа" були цікавими, змістовними,насиченими!
Дякую тренерам, колегам, однодумцям. Попереду багато змін...»
 
Підтримуємо: зміни неминучі. І створюємо їх ми всі разом. Беремо на себе відповідальність за ідеї та їхнє втілення, готуємося вирішувати проблеми та радіти успіхам. З почином!
 
 
 
 
Назад до змісту | Назад до головного меню