З життя школи - Комунальний заклад "Клеванська спеціальна школа №1 І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Перейти до контакту

Головне меню:

Подарунок

Опубліковано вхід Подарунок ·
ЩИРО ДЯКУЄМО ІРИНІ ВОЛОДИМИРІВНІ БІЛЕЦЬКІЙ !!!
ХАЙ БОГ СТОРИЦЕЮ ВЕРТАЄ ЗА ВАШУ ДОБРОТУ І БЛАГОДІЙНІСТЬ !!!Живе мова - житиме й народ

Опубліковано вхід Виховний захід ·
 
"Без соборної літературної мови жодний, навіть дуже численний народ, не може стати свідомою нацією",- стверджував Іван Огієнко.
У комунальному закладі "Клеванська спеціальна школа 1 I-III ступенів" Рівненської обласної ради, яку очолює найулюбленіший директор кожного вихованця Жанна Василівна Фалко, учителі-філологи прищеплюють своїм школярам любов до рідної мови щодня, виховують їх національно свідомими громадянами своєї держави.
До Міжнародного ж дня рідної мови учителі-словесники: Оксана Василівна Петришина, Ілона Миколаївна Свиридюк, Світлана Степанівна Осійчук, Юлія Василівна Григорук - влаштували своїм школярам різні випробування з мовознавства і моволюбства. Це і вміння правильно вживати кличний відмінок при звертанні; і використання словесного різноманіття й багатства; і привернення уваги влучним слівцем, народною мудрістю; і вдосконалення своїх знань у правильному наголошуванні слів; і демонстрування ерудиції в написанні аудіодиктанту "Цінність рідної мови"; участь у "Марафоні грамотности", під час якого юні філоложенята не тільки шукали оголошення з помилками, а й вели дебати щодо правильного написання слів та пунктуаційного оформлення.
Крім різноманітних конкурсів, учні мали можливість надихнутися силою націєтвірних плакатів львівських студентів на мовну тематику, виконаних під керівництвом Ірини Дмитрівни Фаріон, мовознавця, професора НУ "Львівська політехніка".
Одним словом, тиждень до свята української мови - рідної мови українців - вдався!
Та які ж конкурси без переможців?
У конкурсі "Наголос - душа мови"
1 місце розділили:
- Приварський Петро, учень 7-А класу,
- Левицька Олександра, учениця 6-А класу;
2 місце посів Асєєв Костянтин, учень 9-А класу;
3 місце - Рокіцька Юлія.
Школярі визнали найактивніших і найграмотніших марафонців:
Асєєва Костянтина (9-А клас) та
Вознячук Діану (10-Б клас).
Переможці отримали від директора школи Євгенії Василівни подарунки: солодощі, блокноти, збірки молодої талановитої поетеси Рівненщини Ірини Оборонової.
"Живе мова - житиме й народ", - казав Іван Огієнко. Пам'ятаймо ці слова!  КОНФЕРЕНЦІЯ

Опубліковано вхід Конференція ·
У КИЄВІ ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ З НАГОДИ ПОЧАТКУ РОБОТИ 5-ої ХВИЛІ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ ОСВІТНІХ РЕФОРМ В УКРАЇНІ "ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА" . НА ЗАХОДІ БУЛА ПРИСУТНЯ ЗАСТУПНИЦЯ МІНІСТРА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЛЮБОМИРА МАНДЗІЙ , КООРДИНАТОРИ , ТРЕНЕРИ , ЕКСПЕРТИ ІЗ НОРВЕГІЇ , ПОЛЬЩІ , УКРАЇНИ , ДИРЕКТОРИ ШКІЛ-УЧАСНИЦЬ . ВСЬОГО ДО УЧАСТІ ВІДІБРАНО 60 ШКІЛЬНИХ КОМАНД . З РАДІСТЮ ПОВІДОМЛЯЄМО , ЩО УЧАСНИКАМИ СТАЛИ КОМАНДИ ДВОХ ШКІЛ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ - НАШОЇ ,КЛЕВАНСЬКОЇ СПЕЦІАЛЬНОЇ ШКОЛИ НОМЕР 1 І-ІІІ СТУПЕНІВ , І РІВНЕНСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І -ІІІ СТУПЕНІВ "ЦЕНТР НАДІЇ ". ДЕКЛАРАЦІЇ УКЛАДЕНІ ДО 30 ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ !!! ЗБУДУЄМО ДЕМОКРАТИЧНУ ШКОЛУ РАЗОМ !!!“Cooking party”

Опубліковано вхід Подорож ·
“Cooking party”
Незабутній вечір з колегами та нашими вихованцями!!!
З Божою допомогою ми змогли поєднати невимушене спілкування (і англійською теж) між вчителями та учнями, з гостями Бетюль та Нюрхайят. Колективне приготування їжі для свята та смаколиків для благодійної ярмарки, що відбудеться у неділю. Частувалися турецькими стравами, що приготували для наших дітей Бетюль та Нюрхайят. Грали у настільні ігри та співали караоке
Дуже дякую Жанні Василівні за постійну підтримку, колегам за те, що завжди поруч та «горять» разом зі мною, гостям, які стали частиною моєї історії та внесли нові барви у наше життя, а найголовніше дітям, що так наполегливо готувалися до свята, вивчили «вагон» слів та корисних виразів англійською по темі «Food» та «Cooking» (адже тільки ті, хто це зробив, мали допуск до участі у паті☝️) та за їхнє добре відзивчиве серце, що вміють потрудитися в Славу Божу і зробити свій посильний внесок у добру справу).Зустріч з випускниками 2020

Опубліковано вхід Заходи ·У нас дебют !!!

Опубліковано вхід Виступ ·
У нас дебют !!! На сцені керівник шкільного ансамблю ''Квіти України'‘ Олена Єсип і учень 3 класу Сергій Броневицький , НЕЗРЯЧИЙ , ДИТИНА З ІНВАЛІДНІСТЮ , ПОЗБАВЛЕНИЙ БАТЬКІВСЬКОЇ ОПІКИ , ЯКИЙ ЖОДНОГО ДНЯ НЕ ЖИВ З МАМОЮ І ТАТОМ , ОТАКИЙ ЛЮБИМИЙ НАШ , ШКІЛЬНИЙ СИНОЧОК , ЯКИЙ ДУЖЕ ЛЮБИТЬ БОГА , ЛЮДЕЙ І УКРАЇНУ !!!!Змагання з шашок

Опубліковано вхід Змагання ·
01 лютого 2020 року в м. Рівне у приміщенні регіонального центру «Інваспорт» відбувся чемпіонат Рівненської області з шашок серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами слуху.В урочистому відкритті змагань взяли участь начальник комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Рівненської обласної ради Демчук Андрій Олександрович та головний суддя змагань Іткін Леонід Борисович.
У даних змаганнях приймали участь також учні нашої школи. Переможцями змагань серед юнаків стали:
І місце – Асєєв Костянтин,
ІІ місце – Качановський Дмитро,
ІІІ місце – Романюк Роман;
серед дівчат:
І місце – Іванчик Вікторія,
ІІ місце – Дейнеко Діана.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Вітаємо !!! ЩИРО ДЯКУЄМО тренеру , вчителю фізичного виховання нашого закладу , Сергію Макринському за підготовку учнів до змагань !!! Так тримати !!! І НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ПЕРЕМОГИ ЗДОБУВАТИ !!!Далі
Назад до змісту | Назад до головного меню