З життя школи - Комунальний заклад "Клеванська спеціальна школа №1 І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Перейти до контакту

Головне меню:

“У нашій пам’яті вони назавжди залишились”

Опубліковано вхід Виховний захід ·
Виховний захід на тему:
“У нашій пам’яті вони назавжди залишились”

\tМета заходу ознайомити дітей з історичними подіями, які відбулися в Україні в лютому 2013 року, з початком Революції Гідності та злочинними діями влади на чолі з тодішнім президентом.               \t                                                                                                              
На основі почутого діти малювали малюнки,тим самим вшанували пам'ять загиблих героїв “Небесної Сотні”.
«Герої не вмирають…»

Опубліковано вхід Виховний захід ·
20 лютого 2014 року стало одним з найчорніших днів в історії України: цього дня у центрі столиці загинули  десятки українців, які протестували проти режиму президента.
З метою вшанування пам‘яті Героїв Небесної Сотні, загиблих під час Революції Гідності у
2013-2014 рр, 18.02.2022 року учні 4–В класу створили стіннівну «Герої не вмирають…» та запалили свічку пам’ятіСвічка пам’яті «Вони прилетять Ангелами з небес!»

Опубліковано вхід Виховний захід ·
Учні 1 –Б класу вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні запаливши свічки та власноруч виготовивши Ангелів, що символізують душі загиблих Героїв. Активно до виховного заходу долучились батьки, допомігши із тематичною стіннівкою.Конкурс «Маленькі ерудити»

Опубліковано вхід Виховний захід ·
Учні 1 –Б класу впродовж тижня брали участь у конкурсі «Маленькі ерудити», де змагалися у різних номінаціях. Дітвора зрозуміла, що перший клас – це лише перша сходинка у хмарочосі під назвою «Шкільне життя».«Стрітення Господнє»

Опубліковано вхід Виховний захід ·
15 лютого 2022 року учнями 3-х класів був проведений загальношкільний виховний захід на тему «Стрітення Господнє». Метою свята було ознайомити третьокласників з традиціями українського народу, особливостями святкування, розвивати зацікавленість до історії, звичаїв народу, почуттям прекрасного виховувати любов до свого народу, до поезії, музики, природи.«Дар любові»

Опубліковано вхід Виховний захід ·
Виховна\nгодина «Дар любові» відбулася в день закоханих, 14.02 з учнями 8- А класу, на якому\nпіднімалась вічна тема кохання, панував романтичний настрій. Вихованці\nнадзвичайно відповідально і творчо підійшли до організації заходу, підготували\nнеймовірно святкову фотозону і створили настрій для всіх школярів«Сватання на Гончарівці»

Опубліковано вхід Подорож ·
Доторкнутись до культурної спадщини, активно, пізнавально, творчо і весело провести разом час мали можливість учні 8- А класу 26.01.22р. Вихованці разом з педагогами побували в Рівненському драматичному театрі, де стали глядачами вистави «Сватання на Гончарівці», і отримали неймовірні враження, відчули насолоду від чудової гри акторів, покращили свої знання з літератури.Далі
Назад до змісту | Назад до головного меню