З життя школи - Комунальний заклад "Клеванська спеціальна школа №1 І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Перейти до контакту

Головне меню:

Комунальний заклад «Клеванська спеціальна школа №1 І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради з нетерпінням чекає на своїх учнів!!!

Опубліковано вхід Вітання ·«Парад зірок»

Опубліковано вхід Заходи ·
Вчора в комунальному закладі «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 I-III ступенів» Рівненської обласної ради відбувся ювілейний 55-ий випускний вечір - «Парад зірок 2019».

Привітати з цією важливою подією випускників школи завітали керуючий справами виконавчого апарату Рівненської обласної ради Богдан Сологуб, заступник начальника освіти та науки Рівненської ОДА Ольга Ладюк, директор КЗ «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Андрій Демчук, батьки та їхні друзі.

В залі Клеванського будинку культури панував святковий настрій, щирі емоції: сміх та сльози. Директор закладу Євгенія Фалко з особливою любов’ю розповідала про кожного випускника його успіхи та участь у житті шкільного колективу.
Від голови обласної ради та всього депутатського корпусу вітання висловив Богдан Сологуб.
«У вас сьогодні велике свято. Урочистий момент для всієї шкільної родини, але насамперед – для вас, дорогі випускники. Я впевнений, що по життю ви не можете бути не лідерами, через те, що ви навчаєтесь в одному з найкращих закладів не лише Рівненщини, але й всієї України. Коли я слухав, як Євгенія Василівна кожного з вас представляла я ще раз переконався, що ваше майбутнє є надзвичайно світле, оскільки кожен з вас вже має великий багаж здобутків, і впевнений, що вони будуть й надалі», - наголосив він.
Керуючий справами виконавчого апарату обласної ради урочисто кожному вихованцю вручив атестат про здобуття середньої освіти.

Під час великої концертної програми учні подякували вчителям за їхню любов та навчання, а для Євгенії Фалко подарували грамоту «Найкращий директор Всесвіту».

На закінчення свята традиційно випускники закружляли у прощальному вальсі.

ЕКСКУРСІЯ НА ЧЕРКАЩИНУ

Опубліковано вхід Подорож ·
ЕКСКУРСІЯ НА ЧЕРКАЩИНУ

      Нещодавно учні 5 – 9 класів завдяки спонсорам нашої школи, головному управлінню ДФС у Рівненській області, що очолює Зайцев Дмитро Борисович, за сприяння Подсади Тетяни Вікторівни, заступника голови, мали можливість відвідати місця, дорогі кожному українцеві. Одним з таких святих місць є Шевченківський національний заповідник, де на Чернечій горі в Каневі знайшов спочинок видатний поет, письменник, художник, громадський та політичний діяч, національний герой і символ України,
батько всіх українців – Тарас Шевченко.

      Їдучи до Канева, учні милувалися білим цвітом акацій, що якраз цвітуть обабіч дороги. Біля Канева увагу всіх привернув Дніпро-Славутич. Сходи на Тарасову гору подолати не дуже легко, але це нікого не зупинило, усі з неймовірною радістю й піднесенням піднімалися вгору, рахуючи гранітні сходинки. Крутий шлях подолали – і всі побачили «лани широкополі, і Дніпро, і кручі». З хвилюванням і пошаною поклали квіти Кобзареві, побували на надзвичайно цікавій та пізнавальній екскурсії в музеї, у Тарасовій світлиці. Побачили стільки вабливих експонатів, що й не перелічити.

      Завітали й у живописний заповідник «Батьківщина Тараса Шевченка», що у селах Моринці та Шевченкове (колишній Керелівці). Побачили хатини, в яких пройшли дитинство і юні роки письменника. Відвідали музей з експозиціями, що оповідають про життєві історії поета, милувалися скульптурами маленького Тараса, встановленими у дворі і всередині будинку, унікальними предметами побуту його сім`ї, схилили голови біля могили матері. Навіть обійшли навколо малесенької хатки дяка, в якого навчався малий Тарас.
      Перебуваючи на святій Черкащині, не могли оминути Стеблів, де народився видатний «артист зору», майстер пейзажу – Іван Нечуй-Левицький. Стеблів з річкою Россю – жива краса, розлита у природі. З яким замилуванням спостерігали школярі з педагогами усю ту чарівність виднокраю.
      Агросадиба у Моринцях, де зупинялися на ночівлю, викликала захоплення у всіх екскурсантів. Чого тут тільки не було: і дерев’яний будинок для туристів, і розмальовані стіни хат господарів, і огорожі, і криниці, і різні мистецькі витвори з деревини (потяг, віз, чоловічки), і батут, і гамак, і гойдалки. А які смачнющі вареники усі куштували!
      По дорозі додому, звичайно ж, не змогли не заїхати у Коростишівський каньйон, що поблизу містечка Коростишів, одного з тих дивно красивих місць, яке з’явилося внаслідок діяльності людини і природи.
      Підживлені цілющою силою святих місць, духовно збагачені, радісні від емоцій, що переповнювали кожного, з незабутніми враженнями, з багажем нових знань повернулися щасливі всі додому.


Свято для матусь

Опубліковано вхід Виховний захід ·

8 травня у КЗ «Клеванська спеціальна ЗОШ-інтернат #1» Рівненської облради учні 1-б класу та вихованці старшої дошкільної групи привітали матусь та бабусь з Днем матері.
Діти висловили слова любові та вдячності найдорожчій для них людині , заспівали пісень та показали кілька сценок. Вцілому, свято пройшло у родинній, затишній атмосфері та подарувало безліч позитивних емоцій.
Далі
Назад до змісту | Назад до головного меню