З життя школи - Комунальний заклад "Клеванська спеціальна школа №1 І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Перейти до контакту

Головне меню:

Хто не знає минулого, той не вартий майбутнього !

Опубліковано вхід Подорож ·
Tags: Клеванськаспеціальнашколаінтернат№1ІІІІступенів
Хто не знає минулого, той не вартий  майбутнього !
    «Сила народу – в його єдності, підтримці, повазі один до одного,» - такою промовою Захара Беркута завершився кінофільм «Захар Беркут», який  23 жовтня переглядали  в кінопалаці «Україна» учні комунального закладу «Клеванська спеціальна школа-інтернат №1 І-ІІІ ступенів  »
Рівненської обласної ради.

Завдяки спонсорам Подсаді Тетяні Віталіївні, яка є керівником Рівненської обласної організації Всеукраїнська професійна спілка працівників органів державної фіскальної служби, були придбані квитки на премꞌєру кінострічки. Школярі перенеслися в Карпати ХІІІ століття , коли громада Тухольщини боронила рідні землі від монгольської навали. Фільм заворожував, змушував співпереживати, радіти перемогам і спонукав замислитися над важливими патріотичними проблемами. Семикласники змогли простежити різницю між художнім фільмом та літературним твором , який нещодавно прочитали. До того ж історичну повість «Захар Беркут» Іван Франко   писав у рідному селі Нагуєвичах, де наші вихованці у вересні побували на екскурсії, яку організували вчителі-філологи Петришина О.В. та Свиридюк І.М.

       Цей день був дуже насиченим . Адже діти знайомилися з історичними принадами міста : Рівненським академічним обласним театром ляльок, Будинком вчених,  Рівненським обласним академічним українським музично-драматичним театром. Екскурсія  Рівненським обласним краєзнавчим музеєм , особливо історичним та природничим відділами , приємно здивувала вихованців та зацікавила своїми експонатами.  Учні вдячні дирекції та своїм педагогам Свиридюк І.М., Прокопчуку А.І., Гарбар Л.А., які були поруч і допомагали побачити та відчути світ по-новому.
   Саме така комплексна робота допомагає дітям із особливими потребами пізнавати свій край, вчитися не лише теоретично, а й практично, згуртовуватися як колектив, вміти орієнтуватися в соціумі.
"Козацькому роду нема переводу"

Опубліковано вхід Захід ·
"Козацькому роду нема переводу", — звернулася із закликом директор комунального закладу "Клеванська спеціальна школа №1 І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради Фалко Ж.В. до п'ятикласників, щоб привітати їх із посвятою в козачата на традиційному козацькому зборі братства імені Богдана Хмельницького. Свято пройшло урочисто, весело із козацькими забавами-змаганнями та цікавими подарунками від Жанни Василівни. Кожен п'ятикласник відчув себе справжнім козаком, побувавши в такій патріотичній атмосфері. З-поміж багатьох свят, що проходять у нашому закладі воно — найулюбленіше, найвеселіше, найспортивніше. І саме у цей день наші вихованці долучаються до історії, минулого нашого славного козацького роду, саме у цей день малюки починають розуміти, що таке — любити Україну. Дякуємо організаторам чудового дійства: педагогу-організатору Хаджиєвій К.Ж., організатору козацьких змагань — Макринському С.О., гетьману — Нітовському І.В., отаману — Гелешку Р.А., звукооператору — Панчуку Ю.В., баяністці — Морозовій І.П.
Рятувальники привітали зі святом Дня фізичної культури і спорту вихованців Клеванської спеціальної школи №1

Опубліковано вхід Виховний захід ·
Служба порятунку Рівненщини систематично проводить профілактичну роботу із дітьми та підлітками направлену на підвищення культури безпечної життєдіяльності, здобуття навичок щодо поведінки в надзвичайних ситуаціях і недопущення нещасних випадків, організовує та проводить різноманітні акції для дітей та підлітків.
Головне управління ДСНС вже традиційно опікується Клеванською спеціальною школою №1, де навчаються діти з порушеннями зору (на даний час близько 250 вихованців) та надає необхідну допомогу.
Рятувальники спільно з керівництвом ТзОВ “Спортмастер” привітали присутніх зі святом Дня фізичної культури і спорту, подарували дітям набори для настільного тенісу, обладнання для гімнастичних вправ та спортивних командних видів спорту.
Співробітники ДСНС побажали дітям міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань і спортивних результатів, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Підтримка фізкультурно-спортивного руху, зміцнення матеріально-технічної бази спортивних залів і майданчиків - це пріоритетне завдання для всіх навчальних закладів.
Вогнеборці провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» із залученням пожежної автоцистерни та пожежно-технічного обладнання. Малеча мала змогу посидіти в пожежному автомобілі та зробити фото на згадку.
Спасибі усім, хто долучився до свята та приніс дітворі позитивні емоції та радість.
Дякуємо працівникам Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області та вітаємо з їх професійним святом – Днем рятівника.1 вересня

Опубліковано вхід Вітання ·
2 вересня 2019 року у Клеванській спеціальній школі №1 відбулося традиційне свято з нагоди Дня знань. Відкривала свято директор школи, заслужений працівник освіти України Фалко Євгенія Василівна, яка відзначила зміни, що відбулися у закладі, включаючи ремонти класів, благоустрій території, відкриття нових класів та груп. Також Євгенія Василівна привітала спортсменів школи, які і влітку брали участь у спортивних змагань та вибороли чимало нагород.

Слово для привітання надали також гостям свята – Тимощук Ірині Іванівні – заступнику голови Клеванської ОТГ, Ковальчуку Андрію Олеговичу – начальнику Клеванської ДПРЧ – 4 та Остапчук Ірині Степанівні – головному спеціалісту відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти  і науки Рівненської облдержадміністрації.  
Цікавими та оригінальними були виступи учнів закладу з вокальними номерами від яких усі присутні отримали масу позитивних емоцій.
Далі
Назад до змісту | Назад до головного меню