Заходи - З життя школи - Комунальний заклад "Клеванська спеціальна школа №1 І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Перейти до контакту

Головне меню:

Зустріч з випускниками 2020

Опубліковано вхід Заходи ·Ярмарок

Опубліковано вхід Заходи ·
А У НАС НА ВЕСЕЛІМ БАЗАРІ МИ АКТОРАМ ПЕРШИХ КЛАСІВ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ЗАСЛУЖЕНО АПЛОДУВАЛИ !!!! У НАС ЇХ ТРИ !!! СЬОГОДНІ ВІДБУВСЯ ДЕБЮТ !!! ДУЖЕ ВДАЛИЙ , БО ЇХ НАВЧАЮТЬ І ВИХОВУЮТЬ ДОСВІДЧЕНІ ВЧИТЕЛІ —ТИФЛОПЕДАГОГИ СВІТЛАНА ЩЕРБУН ,АННА ДОЛГИХ , АНТОНІНА ШМАЛЮХ , ВИХОВАТЕЛІ ЛЕСЯ ЧЕРНИШИНА , ЮЛІЯ ЧЕРНЕГА , АННА ВОВК , ЮРІЙ ПАНЧУК , ВЧИТЕЛЬ МУЗИКИ ІРИНА МОРОЗОВА , ПЕДАГОГ—ОРГАНІЗАТОР КАТЕРИНА ХАДЖИЄВА . ЩИРО ДЯКУЄМО ОГАНІЗАТОРАМ , БАТЬКАМ І МАЛЕНЬКИМ АРТИСТАМ ТА ЇХ РІДНИМ !!! ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ МИ ВМІЄМО ЛЮБИТИ І ВИХОВУВАТИ ЩАСЛИВИМИ !!!«Парад зірок»

Опубліковано вхід Заходи ·
Вчора в комунальному закладі «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 I-III ступенів» Рівненської обласної ради відбувся ювілейний 55-ий випускний вечір - «Парад зірок 2019».

Привітати з цією важливою подією випускників школи завітали керуючий справами виконавчого апарату Рівненської обласної ради Богдан Сологуб, заступник начальника освіти та науки Рівненської ОДА Ольга Ладюк, директор КЗ «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Андрій Демчук, батьки та їхні друзі.

В залі Клеванського будинку культури панував святковий настрій, щирі емоції: сміх та сльози. Директор закладу Євгенія Фалко з особливою любов’ю розповідала про кожного випускника його успіхи та участь у житті шкільного колективу.
Від голови обласної ради та всього депутатського корпусу вітання висловив Богдан Сологуб.
«У вас сьогодні велике свято. Урочистий момент для всієї шкільної родини, але насамперед – для вас, дорогі випускники. Я впевнений, що по життю ви не можете бути не лідерами, через те, що ви навчаєтесь в одному з найкращих закладів не лише Рівненщини, але й всієї України. Коли я слухав, як Євгенія Василівна кожного з вас представляла я ще раз переконався, що ваше майбутнє є надзвичайно світле, оскільки кожен з вас вже має великий багаж здобутків, і впевнений, що вони будуть й надалі», - наголосив він.
Керуючий справами виконавчого апарату обласної ради урочисто кожному вихованцю вручив атестат про здобуття середньої освіти.

Під час великої концертної програми учні подякували вчителям за їхню любов та навчання, а для Євгенії Фалко подарували грамоту «Найкращий директор Всесвіту».

На закінчення свята традиційно випускники закружляли у прощальному вальсі.

День соборності

Опубліковано вхід Заходи ·
22 січня 2019 року у закладі відбулася загальношкільна тематична інформаційна лінійка, присвячена 100 – річчю Дня соборності України. Учням школи – інтернату черговий раз нагадали про історичне значення Акту Злуки УНР та ЗУНР, що символізував утворення єдиної української держави.
Тиждень безпеки дорожнього руху

Опубліковано вхід Заходи ·
 
Протягом 12 – 16 листопада 2018 року у комунальному закладі «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат №1 І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Протягом даного часу педагоги закладу проводили з учнями виховні години, години спілкування про правила поведінки на дорозі. Учні закладу взяли активну участь у заходах згідно плану проведення Тижня:
 
Конкурс плакатів «Правила руху – єдині для всіх» (під керівництвом педагогів вихованці усіх  класів виготовили плакати про правила дорожнього руху).
Для учнів 1-4 класів було проведено загальний мультимедійний урок «Азбука безпеки на дорозі». Педагоги початкової школи: Остапчук М.В., Куклевська Я.О., Лебедюк Н.В., Алексійчук В.П., Яскула В.П., Котюха О.П., Щербун С.О. та Долгих А.П. ознайомили учнів з правилами безпечної поведінки на вулиці у різноманітних ситуаціях та перевірили засвоєння відповідних знань.
 
15 листопада відбувся загальний урок для усієї школи – інтернату «Безпека на дорозі – безпека життя». Організатори проведення – вихователі Прокопчук А.І., Свиридюк Т.В. підготували розгорнуту інформацію про небезпечні ситуації, в яких можуть опинитися учні на вулиці та про правила поведінки в таких ситуаціях. Відбувся захист тематичних плакатів про правила дорожнього руху. Пізнавальним та цікавим був відеофільм про дорожній рух та правила поведінки. Завершився урок вікториною на знання правил дорожнього, дорожніх знаків тощо.Тиждень завершився квестом для учнів 5 – 7 класів «Острівець безпечних знань». Педагог – організатор Попик С.О., вихователі Махиніч С.В., Гарбар Л.А. підготували учасникам справжню перевірку на знання правил дорожнього руху, учні змагалися у кмітливості, спритності, працювали у команді.Назад до змісту | Назад до головного меню